O mně

Ahoj, jmenuji se Martina, mám syna Adama, manžela a kočku Sesi. Podle ní jsem pojmenovala svůj foodblog. Sesi je naše černá kočka, taková velká kočičí dáma, která je s námi pořád a všude.

Rok 2014 jsem si určila jako rok splněných přání. První přání jsem si splnila hned po novém roce – přála jsem si moderní multifunkční robot. V březnu jsem si vysněný robot objednala a hned jsem ho také pořádně vyzkoušela. Šlehala jsem, hnětala, zkoušela různé druhy těst a pořád pekla. Strouhala zeleniny do polévek a do salátu, připravovala si každé ráno ovocné nebo zeleninové smoothie. Robot jsme pořádně vyzkoušela a pomáhá mi i do dnes.

 

Utekly dva roky a jedno přání mi zůstávalo stále nesplněno. Bylo to přání, které jsem si přála víc než cokoli jiného. Přála jsem si mít food blog, místo, kde jsem se chtěla podělit o moje recepty, protože pečení je moje radost a vášeň.

Rozhodla jsme se své přání si splnit. Založila jsem si svůj blog, který je jako deník úžasných a výborných dezertů, obědů nebo večeří, které jsem připravila v mé milované kuchyni.

Jídlo mě provází na každém kroku každý dne, ráno se ptám, co budeme vařit, v pondělí už mám plány, co budeme vařit a co péct na celý týden a hlavně o víkendu.

Mám doma už velkou spoustu kuchařek a časopisů. Miluji rána nebo dokonce celé odpoledne, někdy dokonce i dny, kdy si prohlížím recepty a hledám, co vhodného bych upekla nebo uvařila rodině. Vše mám rozloženo na našem velkém kuchyňském stole, kde listuji, čtu, prohlížím a pak peču.

Ať vám chutná!