Nejen Bistro

 

Sešla jsem se na velmi příjemném obědě s Kristýnou. Ano, s tou Kristýnou, které dlužím velké poděkování za můj blog! Dlouho jsem vybírala místo našeho setkání, místo, kde si dáme oběd. Nakonec jsem vybrala Nejen Bistro. A musím říct, že jsme byly obě mile přikvapeny, nejen krásným a stylovým prostředím, milou a přátelskou obsluhou, ale i tím nejdůležitějším, tedy jídlem . Na všem, co jsme si v Nejen Bistru objednaly, jsme si moc pochutnaly. Vystačily jsme si nabídkou denního menu, a to obsahovalo polévku a výběr ze dvou hlavních chodů.

Polévka z pečených lilků s česnekem a zakysanou smetanou byla výborná a byla jí plná velká miska. Polévku jsem jedla poprvé a její chuť byl velmi jemná a dochucená tak akorát.  Hlavní jídlo také nemělo chybu. Kristýna zůstala u své oblíbené středomořské kuchyně, objednala si Tempurované kalamáry s listovým salátem, okurkou, cherry rajčaty a fenyklem. A já jsem si dala jídlo, které jsem už pěkně dlouho neměla – Konfitované  trhané hovězí žebro s kaší ze žlutého hrachu a cibulkou.

Bistro jsme navštívily během největšího návalu, ale na jídlo jsme dlouho nečekaly. A jak už jsem zmínila, obsluha byla velmi příjemná, rychlá a ochotná. A co teprve interiér,  tím jsem byla naprosto okouzlena – jednoduchý, čistý a moderní. Prostě krásně strávený čas.

Až budete mít cestu do Prahy, bistro stojí určitě za vaši návštěvu. 

Web restaurace: http://www.nejenbistro.cz/

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *